Producenci

Potęga teraźniejszości

Dostępność: brak towaru
Cena: 34,90 zł 34.90
Cena netto: 33,24 zł
quantity egz
dodaj do przechowalni

Opis

Dlaczego polecamy:

To zadziwiające, że nikt wcześniej, przez całe tysiąclecie nie pokazał ludziom na czym polega sens życia w sposób bardziej prosty i bezpośredni. Cieszy też to, że ta niepozorna książka, bez promocji,  reklamy, zabiegania o popularność sprzedała się w milionach egzemplarzy na całym świecie. A jej autor, skromny człowiek mający za nic  sukces, karierę  czy osiągnięcie bogactwa nagle stał się niezwykle popularny. A jeszcze ciekawsze jest to, że kompletnie go to nie zmieniło.

Tym chętniej zaliczam go do najlepszych.

elDi

Opis wydawcy:

Jest to książka nie tyle mówiąca o oświeceniu, co prowadząca do oświecenia; adresowana do tych, którzy nie tylko chcą się dowiedzieć czegoś o poszukiwaniu prawdziwego JA, ale do tych, którzy pragną je odnaleźć. Można ją polecić każdemu kto wkracza na duchową ścieżkę i potrzebuje przewodnika.
o. Jan M. Bereza OSB
Opactwo Benedyktynów w Lubiniu

Odkrywanie samego siebie i dochodzenie do źródła samopoznania to droga wiodąca przez całe nasze życie. Wypełnione jest ono doświadczeniem, które nas wzbogaca i pozwala poszerzać naszą świadomość. Książka Potęga teraźniejszości jest dla mnie mapą z drogowskazami, znakami, symbolami prowadzącymi do samopoznania i przeżywania życia tu i teraz, w danym momencie - jedynym i niepowtarzalnym. To książka, z którą jestem na co dzień, którą czytam i kontempluję, do niej wciąż powracam.
Czytanie jej przypomina odgrywanie roli teatralnej na nowo; z inną publicznością, z odmiennym nastrojem, nieoczekiwanymi wydarzeniami oraz każdorazowo zmieniającą się energią. Jest wszak jeden stały element - CIEKAWOŚĆ ODKRYWANIA! Jeśli chcesz pracować nad sobą, jeśli pragniesz stanąć przed lustrem i powiedzieć: "To ja kieruję własnym życiem, ja odpowiadam za swoje stany emocjonalne, ja dokonuję wyborów tu i teraz" - to przeczytanie tej książki będzie właściwym, pierwszym krokiem w tym kierunku!
Katarzyna Figura

Aikido, podobnie jak inne sztuki walki i niebezpieczne sporty wymaga koncentracji, wejścia w "tętniącą życiem sferę, w której nie ciąży czas, problemy, myślenie czy brzemię osobowości".
Polecam. Fascynująca i inspirująca lektura.
Jacek Wysocki
mistrz aikido (7 dan)

 

  

autor: Eckhard Tolle
rok wydania: 2010
stron: 256
Format: 143 x 205
Oprawa: miękka


Opinie o produkcie (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl