Producenci
Promocje
Pokrowiec torba na matę do jogi SUPER (z zamkiem)
Pokrowiec torba na matę do jogi SUPER (z zamkiem)
39,90 zł 34,90 zł 32,44 zł 28,37 zł
szt.

Potęga teraźniejszości

Dostępność: brak towaru
Cena: 34,90 zł 34.90
Cena netto: 33,24 zł
quantity egz
dodaj do przechowalni

Opis

Dlaczego polecamy:

To zadziwiające, że nikt wcześniej, przez całe tysiąclecie nie pokazał ludziom na czym polega sens życia w sposób bardziej prosty i bezpośredni. Cieszy też to, że ta niepozorna książka, bez promocji,  reklamy, zabiegania o popularność sprzedała się w milionach egzemplarzy na całym świecie. A jej autor, skromny człowiek mający za nic  sukces, karierę  czy osiągnięcie bogactwa nagle stał się niezwykle popularny. A jeszcze ciekawsze jest to, że kompletnie go to nie zmieniło.

Tym chętniej zaliczam go do najlepszych.

elDi

Opis wydawcy:

Jest to książka nie tyle mówiąca o oświeceniu, co prowadząca do oświecenia; adresowana do tych, którzy nie tylko chcą się dowiedzieć czegoś o poszukiwaniu prawdziwego JA, ale do tych, którzy pragną je odnaleźć. Można ją polecić każdemu kto wkracza na duchową ścieżkę i potrzebuje przewodnika.
o. Jan M. Bereza OSB
Opactwo Benedyktynów w Lubiniu

Odkrywanie samego siebie i dochodzenie do źródła samopoznania to droga wiodąca przez całe nasze życie. Wypełnione jest ono doświadczeniem, które nas wzbogaca i pozwala poszerzać naszą świadomość. Książka Potęga teraźniejszości jest dla mnie mapą z drogowskazami, znakami, symbolami prowadzącymi do samopoznania i przeżywania życia tu i teraz, w danym momencie - jedynym i niepowtarzalnym. To książka, z którą jestem na co dzień, którą czytam i kontempluję, do niej wciąż powracam.
Czytanie jej przypomina odgrywanie roli teatralnej na nowo; z inną publicznością, z odmiennym nastrojem, nieoczekiwanymi wydarzeniami oraz każdorazowo zmieniającą się energią. Jest wszak jeden stały element - CIEKAWOŚĆ ODKRYWANIA! Jeśli chcesz pracować nad sobą, jeśli pragniesz stanąć przed lustrem i powiedzieć: "To ja kieruję własnym życiem, ja odpowiadam za swoje stany emocjonalne, ja dokonuję wyborów tu i teraz" - to przeczytanie tej książki będzie właściwym, pierwszym krokiem w tym kierunku!
Katarzyna Figura

Aikido, podobnie jak inne sztuki walki i niebezpieczne sporty wymaga koncentracji, wejścia w "tętniącą życiem sferę, w której nie ciąży czas, problemy, myślenie czy brzemię osobowości".
Polecam. Fascynująca i inspirująca lektura.
Jacek Wysocki
mistrz aikido (7 dan)

 

  

autor: Eckhard Tolle
rok wydania: 2010
stron: 256
Format: 143 x 205
Oprawa: miękka


Opinie o produkcie (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl